Włoskie warsztaty kulinarne

Włoskie warsztaty kulinarne "Kucharz duży, kucharz mały"

czwartek, 18 maja 2017
0 komentarzy
Dziś "Biedronki" rozpoczęły cykl włoskich warsztatów kulinarnych "Duży kucharz, mały kucharz". Po okiem naszego gościa z Włoch - Marco, przygotowali tiramisu oraz tartę owocową. Nasze przedszkolaki samodzielnie, według włoskich przepisów oraz wskazówek Marco zrobiły pyszne desery. Wspólna praca upływała w radosnej, wesołej atmosferze.  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Wkrótce kolejne z naszych przedszkolaków będą uczestniczyły w warsztatach.
Dziś "Biedronki" rozpoczęły cykl włoskich warsztatów kulinarnych "Duży kucharz, mały kucharz". Po okiem naszego gościa z Włoch - Marco, przygotowali tiramisu oraz tartę owocową. Nasze przedszkolaki samodzielnie, według włoskich przepisów oraz wskazówek Marco zrobiły pyszne desery. Wspólna praca upływała w radosnej, wesołej atmosferze.  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Wkrótce kolejne z naszych przedszkolaków będą uczestniczyły w warsztatach.
"Słoneczka" wśród Indianpoprzedni
Nasze przedszkolaki wyróżnione ...następny
Udostępniej wpis: Facebook Twitter Google + Linkedin E-mail

Formularz kontaktowy

Kontakt

Słoneczne Stacyjkowo
Przedszkole Niepubliczne w Bytowie
ul. Jana Styp-Rekowskiego 68A, 77-100 Bytów

59 822 61 57

sekretariat@sloneczne-stacyjkowo.pl

nr rachunku bankowego: 64203000451110000002399800