Teatrzyk w przedszkolu

Teatrzyk w przedszkolu

poniedziałek, 13 lutego 2017
0 komentarzy
Nasze przedszkole odwiedził dziś teatrzyk z przedstawieniem pt. "Kapitan Plusk na Wyspach Przyjaznych". Przedstawienie było wesołe, barwne i ciekawe. Wspólnie z aktorami śpiewaliśmy piosenki i rozwiązywaliśmy problemy kapitana. Była w nim mowa o szukaniu wyspy Przyjaźni, której jak się okazało nie ma. To zrozumiała dla dzieci metafora przyjaźni, czyli wartości, którą każdy musi znaleźć sam. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przedstawienia.
Nasze przedszkole odwiedził dziś teatrzyk z przedstawieniem pt. "Kapitan Plusk na Wyspach Przyjaznych". Przedstawienie było wesołe, barwne i ciekawe. Wspólnie z aktorami śpiewaliśmy piosenki i rozwiązywaliśmy problemy kapitana. Była w nim mowa o szukaniu wyspy Przyjaźni, której jak się okazało nie ma. To zrozumiała dla dzieci metafora przyjaźni, czyli wartości, którą każdy musi znaleźć sam. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przedstawienia.
Rekrutacja do Przedszkola na rok ...poprzedni
Olimpiada sportowa w Borzytuch...następny
Udostępniej wpis: Facebook Twitter Google + Linkedin E-mail

Formularz kontaktowy

Kontakt

Słoneczne Stacyjkowo
Przedszkole Niepubliczne w Bytowie
ul. Jana Styp-Rekowskiego 68A, 77-100 Bytów

59 822 61 57

sekretariat@sloneczne-stacyjkowo.pl

nr rachunku bankowego: 64203000451110000002399800