Święty Mikołaj w przedszkolu

Święty Mikołaj w przedszkolu

środa, 6 grudnia 2017
0 komentarzy

Dzisiaj nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiechy na twarzach przedszkolaków. Św. Mikołaj został gorąco zaproszony przez dzieci do zabawy, tańca i śpiewu. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty zakupione przez Radę Rodziców. Dzieci z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne. W galerii zdjęć zamieściliśmy fotorelację z wizyty Świętego Mikołaja.

Dzisiaj nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiechy na twarzach przedszkolaków. Św. Mikołaj został gorąco zaproszony przez dzieci do zabawy, tańca i śpiewu. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty zakupione przez Radę Rodziców. Dzieci z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne. W galerii zdjęć zamieściliśmy fotorelację z wizyty Świętego Mikołaja.

Lekcja pokazowa języka angiel...poprzedni
Sportowe półkolonie zimowenastępny
Udostępniej wpis: Facebook Twitter Google + Linkedin E-mail

Formularz kontaktowy

Kontakt

Słoneczne Stacyjkowo
Przedszkole Niepubliczne w Bytowie
ul. Jana Styp-Rekowskiego 68A, 77-100 Bytów

59 822 61 57

sekretariat@sloneczne-stacyjkowo.pl

nr rachunku bankowego: 64203000451110000002399800