Spotkanie adaptacyjne w naszym przedszkolu

Spotkanie adaptacyjne w naszym przedszkolu

środa, 30 sierpnia 2023
0 komentarzy

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie adaptacyjne dla wszystkich dzieci, które z dniem 1 września rozpoczną swoją wielką edukacyjną przygodę. Dzieci wraz z rodzicami mogły nie tylko zapoznać się z naszym obiektem i zwiedzić jego otoczenie, ale przede wszystkim przedszkolaki zapoznały się z wychowawczynią oraz nowymi kolegami i koleżankami. Dzieci uczestniczyły w zabawach integracyjnych - plastycznych, ruchowych i muzycznych.

Dzieci i Rodzice bardzo chętnie uczestniczyli we wszystkich zabawach i grach integracyjnych. O zadowoleniu dzieci świadczyć mogą ich roześmiane i radosne twarze. Mamy nadzieję, że taki uśmiech będzie towarzyszył dzieciom przez cały okres edukacji przedszkolnej. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Spotkanie adaptacyjnepoprzedni
Olimpiada sportowa przedszkola...następny
Udostępniej wpis: Facebook Twitter Google + Linkedin E-mail

Formularz kontaktowy

Kontakt

Słoneczne Stacyjkowo
Przedszkole Niepubliczne w Bytowie
ul. Jana Styp-Rekowskiego 68A, 77-100 Bytów

59 822 61 57

sekretariat@sloneczne-stacyjkowo.pl

nr rachunku bankowego: 64203000451110000002399800