Rozpoczynamy rekrutację dzieci do przedszkola na rok szkolny 2018-2019

Rozpoczynamy rekrutację dzieci do przedszkola na rok szkolny 2018-2019

poniedziałek, 1 stycznia 2018
0 komentarzy

Szanowni Rodzice,

W dniu 2 stycznia 2018 r. rozpoczynamy rekrutację dzieci do naszego Przedszkola na rok szkolny 2018/2019. Karty zgłoszeń dzieci do przedszkola przyjmowane będą w sekretariacie do 09 marca 2018 r. W dziale tym zamieszczamy kompendium wiedzy dotyczącej rekrutacji. W zakładkach znajdziecie Państwo zarówno harmonogram rekrutacji, ofertę edukacyjno-opiekuńczo-wychowawczą przedszkola na kolejny rok szkolny, jak i zasady odpłatności. Zamieszczamy także do pobrania formularz karty zgłoszenia dziecka do przedszkola. Kartę będzie można również otrzymać bezpośrednio u wychowawców grup przedszkolnych i w sekretariacie. Do Przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Posiłki przygotowujemy we własnej kuchni. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących rekrutacji jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 59 822 61 57. Zachęcamy również do kontaktu e-mail: sekretariat@sloneczne-stacyjkowo.pl. Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas oferta na kolejny rok szkolny wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom wobec przedszkola.

Szanowni Rodzice,

W dniu 2 stycznia 2018 r. rozpoczynamy rekrutację dzieci do naszego Przedszkola na rok szkolny 2018/2019. Karty zgłoszeń dzieci do przedszkola przyjmowane będą w sekretariacie do 09 marca 2018 r. W dziale tym zamieszczamy kompendium wiedzy dotyczącej rekrutacji. W zakładkach znajdziecie Państwo zarówno harmonogram rekrutacji, ofertę edukacyjno-opiekuńczo-wychowawczą przedszkola na kolejny rok szkolny, jak i zasady odpłatności. Zamieszczamy także do pobrania formularz karty zgłoszenia dziecka do przedszkola. Kartę będzie można również otrzymać bezpośrednio u wychowawców grup przedszkolnych i w sekretariacie. Do Przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Posiłki przygotowujemy we własnej kuchni. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących rekrutacji jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 59 822 61 57. Zachęcamy również do kontaktu e-mail: sekretariat@sloneczne-stacyjkowo.pl. Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas oferta na kolejny rok szkolny wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom wobec przedszkola.
Sportowe półkolonie zimowepoprzedni
Podsumowanie akcji "Góra Gros...następny
Udostępniej wpis: Facebook Twitter Google + Linkedin E-mail

Formularz kontaktowy

Kontakt

Słoneczne Stacyjkowo
Przedszkole Niepubliczne w Bytowie
ul. Jana Styp-Rekowskiego 68A, 77-100 Bytów

59 822 61 57

sekretariat@sloneczne-stacyjkowo.pl

nr rachunku bankowego: 64203000451110000002399800