Przedstawienie edukacyjne

Przedstawienie edukacyjne "Hipopotam Hipcio"

wtorek, 14 listopada 2017
0 komentarzy

W naszym przedszkolu gościliśmy dzisiaj teatr z Krakowa z przedstawieniem „Hipopotam Hipcio”. Podczas występu dzieci w przystępny sposób mogły zapoznać się z pojęciem tolerancji . Główni bohaterowie spektaklu Hipcio, Flipcio i Zebra, w ciekawy i zabawny sposób pokazali dzieciom jak należy dbać o kondycję i sylwetkę a także, że w każdym z nas jest coś dobrego i trzeba to jedynie odkryć. Opowieść ta bardzo podobała się wszystkim przedszkolakom, a rytmiczna muzyka wprawiła młodą widownię w dobry nastrój i zachęciła do wspólnej zabawy z aktorami. Zapraszamy do galerii zdjęć.

W naszym przedszkolu gościliśmy dzisiaj teatr z Krakowa z przedstawieniem „Hipopotam Hipcio”. Podczas występu dzieci w przystępny sposób mogły zapoznać się z pojęciem tolerancji . Główni bohaterowie spektaklu Hipcio, Flipcio i Zebra, w ciekawy i zabawny sposób pokazali dzieciom jak należy dbać o kondycję i sylwetkę a także, że w każdym z nas jest coś dobrego i trzeba to jedynie odkryć. Opowieść ta bardzo podobała się wszystkim przedszkolakom, a rytmiczna muzyka wprawiła młodą widownię w dobry nastrój i zachęciła do wspólnej zabawy z aktorami. Zapraszamy do galerii zdjęć.

KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI W ...poprzedni
Obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień ...następny
Udostępniej wpis: Facebook Twitter Google + Linkedin E-mail

Formularz kontaktowy

Kontakt

Słoneczne Stacyjkowo
Przedszkole Niepubliczne w Bytowie
ul. Jana Styp-Rekowskiego 68A, 77-100 Bytów

59 822 61 57

sekretariat@sloneczne-stacyjkowo.pl

nr rachunku bankowego: 64203000451110000002399800