Projekt

Projekt "Buduj się z Lego"

środa, 22 listopada 2017
0 komentarzy

Dzisiaj gościliśmy w naszym przedszkolu uczniów oraz nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Bytowie, którzy realizowali u nas projekt edukacyjny "Buduj się z Lego". Celem projektu było przedstawienie nowatorskich metod nauczania poprzez zabawę klockami lego oraz zaprezentowanie dzięki nim niekonwencjonalnych sposobów edukacji. Wykorzystywanie w procesie nauczania klocków sprawia, że przyswajanie wiedzy jest ciekawsze, efektywniejsze i stanowi przy tym atrakcyjną formę spędzania czasu. Bardzo dziękujemy Paniom Agnieszce Borodziuk i Karolinie Ciżmowskiej oraz wolontariusm Mateuszowi i Dawidowi za piękną edukacyjną zabawę klockami.

Dzisiaj gościliśmy w naszym przedszkolu uczniów oraz nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Bytowie, którzy realizowali u nas projekt edukacyjny "Buduj się z Lego". Celem projektu było przedstawienie nowatorskich metod nauczania poprzez zabawę klockami lego oraz zaprezentowanie dzięki nim niekonwencjonalnych sposobów edukacji. Wykorzystywanie w procesie nauczania klocków sprawia, że przyswajanie wiedzy jest ciekawsze, efektywniejsze i stanowi przy tym atrakcyjną formę spędzania czasu. Bardzo dziękujemy Paniom Agnieszce Borodziuk i Karolinie Ciżmowskiej oraz wolontariusm Mateuszowi i Dawidowi za piękną edukacyjną zabawę klockami.

Obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień ...poprzedni
Dzień Pluszowego Misianastępny
Udostępniej wpis: Facebook Twitter Google + Linkedin E-mail

Formularz kontaktowy

Kontakt

Słoneczne Stacyjkowo
Przedszkole Niepubliczne w Bytowie
ul. Jana Styp-Rekowskiego 68A, 77-100 Bytów

59 822 61 57

sekretariat@sloneczne-stacyjkowo.pl

nr rachunku bankowego: 64203000451110000002399800