Program

Program "Bezpieczne wakacje"

wtorek, 25 lipca 2017
0 komentarzy
Dzisiaj wspólnie z Agencją Szkolno-Przedszkolną Lupus edukowaliśmy nasze przedszkolaki jak bezpiecznie spędzać czas nad wodą oraz jak reagować w sytuacjach kryzysowych. Dzieci nauczyły się rozpoznawać znaczenie białej i czerwonej flagi nad wodą, a nawet miały okazję poczućsię prawdziwymi ratownikami wodnymi. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które zamieściliśmy w galerii.
Dzisiaj wspólnie z Agencją Szkolno-Przedszkolną Lupus edukowaliśmy nasze przedszkolaki jak bezpiecznie spędzać czas nad wodą oraz jak reagować w sytuacjach kryzysowych. Dzieci nauczyły się rozpoznawać znaczenie białej i czerwonej flagi nad wodą, a nawet miały okazję poczućsię prawdziwymi ratownikami wodnymi. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które zamieściliśmy w galerii.
Spotkanie adaptacyjne dla nowych ...poprzedni
Zajęcia adaptacyjnenastępny
Udostępniej wpis: Facebook Twitter Google + Linkedin E-mail

Formularz kontaktowy

Kontakt

Słoneczne Stacyjkowo
Przedszkole Niepubliczne w Bytowie
ul. Jana Styp-Rekowskiego 68A, 77-100 Bytów

59 822 61 57

sekretariat@sloneczne-stacyjkowo.pl

nr rachunku bankowego: 64203000451110000002399800