Pokaz magii w przedszkolu

Pokaz magii w przedszkolu

wtorek, 12 kwietnia 2022
0 komentarzy

Dzisiejszy dzień okazał się „ magicznym” dla naszego przedszkola. Odwiedził nas bowiem Iluzjonista Amigol, który przeniósł dzieci we wspaniały świat iluzji, humoru i dobrej rozrywki. Działy się rzeczy niezwykłe!

Iluzja przeplatana tajemniczą muzyką pozwoliła przenieść się chociaż na chwilę w inny, zaczarowany świat. Sztuczki magiczne zapierały dech w piersiach i wywoływały zachwyt na twarzach przedszkolaków. W magiczny sposób pojawiały się i znikały przedmioty, fruwały kolorowe chustki, lub zmieniały kolory, pojawiały się piłki, butelki i znikały szklanki. Pokaz wzbudził szczery zachwyt u dzieci; „achom!” i „ochom!” nie było końca, mała widownia wprost nie mogła usiedzieć na swoich miejscach! Naszego niezwykłego gościa nagrodzono gromkimi brawami! Zapewniamy, że nie było to ostatnie spotkanie z iluzją w naszym przedszkolu. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z pokazu. https://www.sloneczne-stacyjkowo.pl/galeria/pokaz-magii-w-wykonaniu-animatora-iluzjonisty-amigol

Światowy Dzień Wodypoprzedni
Wesołych Świąt!!!następny
Udostępniej wpis: Facebook Twitter Google + Linkedin E-mail

Formularz kontaktowy

Kontakt

Słoneczne Stacyjkowo
Przedszkole Niepubliczne w Bytowie
ul. Jana Styp-Rekowskiego 68A, 77-100 Bytów

59 822 61 57

sekretariat@sloneczne-stacyjkowo.pl

nr rachunku bankowego: 64203000451110000002399800