PLUSZAK W POGOTOWIU

PLUSZAK W POGOTOWIU

środa, 26 kwietnia 2017
0 komentarzy
Nasze przedszkolaki zaangażowały się w akcję "Pluszak w pogotowiu". W związku z tym, do 12 maja 2017r. zbieramy małe pluszowe maskotki dla najmłodszych pacjentów pogotowia ratunkowego i szpitalnego oddziału dziecięcego w Bytowie. Prosimy aby osoby, które chcą włączyć się do tej akcji przynosiły do przedszkola wyprane małe pluszaki i pozostawiały je w sali grupy "Chmurki". Serdecznie zapraszamy!
W trudnych momentach pluszaki okazują się niezawodne!
Nasze przedszkolaki zaangażowały się w akcję "Pluszak w pogotowiu". W związku z tym, do 12 maja 2017r. zbieramy małe pluszowe maskotki dla najmłodszych pacjentów pogotowia ratunkowego i szpitalnego oddziału dziecięcego w Bytowie. Prosimy aby osoby, które chcą włączyć się do tej akcji przynosiły do przedszkola wyprane małe pluszaki i pozostawiały je w sali grupy "Chmurki". Serdecznie zapraszamy!
W trudnych momentach pluszaki okazują się niezawodne!
Ogłoszeniepoprzedni
"Motylki" z wizytą w straży ...następny
Udostępniej wpis: Facebook Twitter Google + Linkedin E-mail

Formularz kontaktowy

Kontakt

Słoneczne Stacyjkowo
Przedszkole Niepubliczne w Bytowie
ul. Jana Styp-Rekowskiego 68A, 77-100 Bytów

59 822 61 57

sekretariat@sloneczne-stacyjkowo.pl

nr rachunku bankowego: 64203000451110000002399800