Otwarcie przedszkola od 6 maja

Otwarcie przedszkola od 6 maja

środa, 29 kwietnia 2020
0 komentarzy

Szanowni Rodzice,

W związku z decyzją Rządu RP od 6 maja br. otwieramy nasze przedszkole przy uwzględnieniu wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia. Zgodnie z odgórnymi wskazaniami w pierwszej kolejności z przedszkola powinny skorzystać te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką nad dziećmi w domu. Ze względu na konieczność zapewnienia odpowiednich standardów sanitarnych i organizacji pracy przedszkola prosimy, aby Rodzice, których dzieci będą uczęszczały w maju do przedszkola poinformowali nas o tym fakcie telefonicznie/SMS pod nr 505 120 127 lub e-mailowo: sekretariat@sloneczne-stacyjkowo.pl najpóźniej do 4 maja 2020 r. do godz. 16.00 (poniedziałek). Pod artykułem opublikowaliśmy w pliku PDF informację o zasadach, które będą obowiązywały w naszym przedszkolu. Bardzo prosimy, abyście się z nią Państwo zapoznali. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie priorytetem będzie zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa dzieci, rodziców i pracowników przedszkola.

Pobierz pliki

Komunikat dla Rodzicówpoprzedni
Komunikatnastępny
Udostępniej wpis: Facebook Twitter Google + Linkedin E-mail

Formularz kontaktowy

Kontakt

Słoneczne Stacyjkowo
Przedszkole Niepubliczne w Bytowie
ul. Jana Styp-Rekowskiego 68A, 77-100 Bytów

59 822 61 57

sekretariat@sloneczne-stacyjkowo.pl

nr rachunku bankowego: 64203000451110000002399800