"Biedronki" pasowane na Przedszkolaków

czwartek, 26 października 2017
0 komentarzy
Dziś w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość, podczas której dzieci z grupy "Biedronek" pasowane zostały na Przedszkolaka. Ich pierwszy występ przed zaproszonymi rodzicami pełen był emocji, wzruszeń i ... tremy. Poradzili sobie jednak doskonale i udowodnili, że zasłużyli w pełni na otrzymanie dyplomu Przedszkolaka oraz słodkich podarunków. Przed nimi jeszcze wiele występów, podczas których będziemy obserwowali jak się zmieniają, rosną i doskonalą swoje umiejętności. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszej uroczystości.
Dziś w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość, podczas której dzieci z grupy "Biedronek" pasowane zostały na Przedszkolaka. Ich pierwszy występ przed zaproszonymi rodzicami pełen był emocji, wzruszeń i ... tremy. Poradzili sobie jednak doskonale i udowodnili, że zasłużyli w pełni na otrzymanie dyplomu Przedszkolaka oraz słodkich podarunków. Przed nimi jeszcze wiele występów, podczas których będziemy obserwowali jak się zmieniają, rosną i doskonalą swoje umiejętności. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszej uroczystości.
Dzień Kaszubski w naszym prze...poprzedni
KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI W ...następny
Udostępniej wpis: Facebook Twitter Google + Linkedin E-mail

Formularz kontaktowy

Kontakt

Słoneczne Stacyjkowo
Przedszkole Niepubliczne w Bytowie
ul. Jana Styp-Rekowskiego 68A, 77-100 Bytów

59 822 61 57

sekretariat@sloneczne-stacyjkowo.pl

nr rachunku bankowego: 64203000451110000002399800