"Biedronki" kończą edukację przedszkolną

wtorek, 20 czerwca 2017
0 komentarzy
Dzisiaj dzieci z najstarszej grupy "Biedronek" uroczyście zakończyły swoją 4-letnią edukację w naszym przedszkolu. Podsumowaniem jej był wspaniały występ dla rodziców oraz pokazowa lekcja języka angielskiego. Każde z naszych dzieci otrzymało pamiątkowy dyplom oraz nagrodę książkową. Rodzice otrzymali zaś od swoich pociech wzruszające pamiątki. Mamy nadzieję, że czas spędzony w przedszkolu zawsze będą mile wspominały i często do nas wracały nie tylko w myślach, ale również fizycznie. Będziecie u nas zawsze mile widziani! Rodzicom zaś dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyliście Państwo nas powierzając nam opiekę nad swoimi dziećmi.
Dzisiaj dzieci z najstarszej grupy "Biedronek" uroczyście zakończyły swoją 4-letnią edukację w naszym przedszkolu. Podsumowaniem jej był wspaniały występ dla rodziców oraz pokazowa lekcja języka angielskiego. Każde z naszych dzieci otrzymało pamiątkowy dyplom oraz nagrodę książkową. Rodzice otrzymali zaś od swoich pociech wzruszające pamiątki. Mamy nadzieję, że czas spędzony w przedszkolu zawsze będą mile wspominały i często do nas wracały nie tylko w myślach, ale również fizycznie. Będziecie u nas zawsze mile widziani! Rodzicom zaś dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyliście Państwo nas powierzając nam opiekę nad swoimi dziećmi.
Finał Olimpiady Sportowej Prz...poprzedni
Spotkanie adaptacyjne dla nowych ...następny
Udostępniej wpis: Facebook Twitter Google + Linkedin E-mail

Formularz kontaktowy

Kontakt

Słoneczne Stacyjkowo
Przedszkole Niepubliczne w Bytowie
ul. Jana Styp-Rekowskiego 68A, 77-100 Bytów

59 822 61 57

sekretariat@sloneczne-stacyjkowo.pl

nr rachunku bankowego: 64203000451110000002399800