Bal karnawałowy w naszym Przedszkolu!!!

Bal karnawałowy w naszym Przedszkolu!!!

sobota, 6 stycznia 2024
0 komentarzy

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą! 5 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Wszyscy czekaliśmy na niego przez wiele tygodni. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W przedszkolu można było spotkać wróżki, królewny, motylki, strażaków, piratów, Spider-Mana... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci! Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do przedszkola wyjątkowego gościa, który jako wodzirej, poprowadził całe wydarzenie, zachęcając do zabawy znaną wszystkim muzyką i zabawami.

Otwieramy grupę żłobkową!!...poprzedni
Udostępniej wpis: Facebook Twitter Google + Linkedin E-mail

Formularz kontaktowy

Kontakt

Słoneczne Stacyjkowo
Przedszkole Niepubliczne w Bytowie
ul. Jana Styp-Rekowskiego 68A, 77-100 Bytów

59 822 61 57

sekretariat@sloneczne-stacyjkowo.pl

nr rachunku bankowego: 64203000451110000002399800