Akcja

Akcja "Góra Grosza"

piątek, 1 grudnia 2017
0 komentarzy

Nasze Przedszkole, jak co roku włącza się do ogólnopolskiej wielkiej zbiórki monet, pn. „Góra Grosza”. Celem, na który zbierane są drobne monety jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących. W korytarzu przedszkolnym ustawiliśmy specjalny słój, do którego można wrzucać drobne monety. Zachęcamy do udziału w tej szlachetnej akcji, która potrwa do 2 stycznia 2018 r. Działamy w myśl zasady: "Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie".

Nasze Przedszkole, jak co roku włącza się do ogólnopolskiej wielkiej zbiórki monet, pn. „Góra Grosza”. Celem, na który zbierane są drobne monety jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących. W korytarzu przedszkolnym ustawiliśmy specjalny słój, do którego można wrzucać drobne monety. Zachęcamy do udziału w tej szlachetnej akcji, która potrwa do 2 stycznia 2018 r. Działamy w myśl zasady: "Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie".

Dzień Pluszowego Misiapoprzedni
Lekcja pokazowa języka angiel...następny
Udostępniej wpis: Facebook Twitter Google + Linkedin E-mail

Formularz kontaktowy

Kontakt

Słoneczne Stacyjkowo
Przedszkole Niepubliczne w Bytowie
ul. Jana Styp-Rekowskiego 68A, 77-100 Bytów

59 822 61 57

sekretariat@sloneczne-stacyjkowo.pl

nr rachunku bankowego: 64203000451110000002399800